Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

emikes 

Bystřice pod Hostýnem, Noc s Andersenem, 31.3.2017

107 fotek 1 video duben 2017 - zobrazení
NOC S ANDERSENEM ANEB ZACHRAŇTE FIFINKU
Eva Mikešková
Bystřice pod Hostýnem/ Bystřická knihovna se znovu připojila k mezinárodní akci k podpoře dětského čtenářství. Noc s Andersenem se stala vyhledávanou atrakcí pro mladší žáky. Ve spolupráci s družinou ZŠ TGM proběhla opakovaně s velikým úspěchem.
„Super, chceme chodit to družiny i příští rok, abychom mohly spát v knihovně,“ křičely radostně děti. I letos totiž prožily dobrodružnou cestu na zámek, tedy do Třeskoprsk. A proč? Přece aby zachránili Fifinku.
Kdo by neznal hrdiny kresleného seriálu Čtyřlístek? Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa dobyli kdysi srdce českých dětí, a proto se letos stali partnery této smysluplné akce. Trojice povedených kamarádů bavila děti v knihovně, hravě s nimi procvičila znalost Andersenových pohádek a po malé večeři už hurá za Fifinkou. Tu totiž unesl drak a děti dělaly vše pro to, aby ji zachránily.
Cesta vedla z knihovny do zámeckých zákoutí, peklem i obří slují. Pohádkové postavy pomáhaly, radily i trestaly. „Knihovnice spolu s členy turistického oddílu Pawnee připravily bezkonkurenčně nejlepší Noc s Andersenem, děti se ani na chvíli nenudily,“ potvrdily vychovatelky. Po návratu do knihovny čekaly na nocležníky ještě soutěže a samozřejmě čtení na dobrou noc. Za odměnu pak ve spacáčcích ještě sledovali pohádku Čtyřlístek ve službách krále.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron