Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

emikes 

Bystřice pod Hostýnem, Společenský ples ZŠ TGM 2018, generálka, foto:R. Hermann

83 fotek 26.2.2018 - zobrazení
A JE TO TADY!
A bylo to tady! Den, kterého jsme se obávali, ale zároveň se na něj i těšili už od doby, kdy jsme nastoupili do deváté třidy. Ale naše přípravy začaly už o den dříve. Holky musely vyzvednout šaty, potom jsme museli jít nachystat výzdobu na sále. Ten večer jsem nezamhouřila ani oko, musela jsem myslet na to, co se stane následující den.
Už od rána jsem měla docela napilno. Vlastně jsem byla docela ráda, aspoň jsem nepřemýšlela nad večerem. Musela jsem vyzvednout květiny pro učitele. Pak ještě na Sušil, kde se už jenom dolaďovaly detaily, nafouknout balónky a nachystat bufet. Pak už mě čekalo jen zkrášlování. První se mě ujala kadeřnice, která mi vykouzlila na hlavě opravdové umění. Než jsem šla ke kosmetičce, měla jsem pár hodin k dobru, a tak jsem fandila našim hokejistům na olympiádě. Po prohraném zápasu jsem se nechala od odbornice nalíčit. I ta mě udělala hezčí. S líčením i s účesem jsem byla nadmíru spokojená. Když jsme přišli domů, musela jsem se obléct do šatů. A už přitom jsem byla na mamku nepříjemná a křikla jsem po ní, ať mi to pořádně utáhne, že v půjčovně mi to udělali lépe a tak pořád dokola. Pak nastal další problém. Jak se s těmi šaty vejdu do auta? No, nebyla to žádná sranda, ale nakonec se to taky zvládlo.
Když jsme se všichni sešli na Sušile, museli jsme si vyzkoušet polonézu v těch šatech. Všem to neskutečně slušelo i kluci byli hezky oháklí. A teď ještě společné foto a jdeme naostro! Musím říct, že mi to pořád nedocházelo, až když začala hrát hudba a sál utichnul, jsem začala mít strach. A hotovo! Najednou to bylo za námi a musím říct, že se nám polonéza velice moc povedla. A potom už jsme jen tančili a tančili.
Myslím, že můžu říct za všechny, že to byl nádherný večer, na který budeme vzpomínat ještě hodně dlouho.
Pavlína Hýžová,9. B
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron