Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

emikes 

Kroměříž, ZŠ SLOvan Zeyerova, Den otevřených dveří, 10.3.2018

64 fotek 1 video 10.3.2018 - zobrazení
ŠKOLA SLOVAN MLÁDNE
Eva Mikešková
Kroměříž / Před 45 lety otevřeli největší školu v kroměřížském okrese. V rámci oslav uspořádala Den otevřených dveří. Nostalgie pro ty, kdo školou prošli, zábava pro současné žáky, zapálení nynějších pedagogů, naděje pro budoucí prvňáčky, to byla sobota na Slovaně.
„Jsem tu skoro po třiceti letech, ale mile překvapena. Je to tu teď moc pěkné. Třídy i chodby barevně vyzdobené. A ještě to ,,odvážné zpívání, “ tam v hudebně bych vydržela poslouchat celé dopoledne. Když je správný učitel, tak ta vyučovací hodina vypadá úplně jinak než za nás,“ vzpomněla Jana Řičicová.
Všechno, co stálo na pozvánce, do puntíku ve škole splnili. Ani tři hodiny nestačily Evě Navrátilové na obhlídku celé budovy, kam zavítala jako bývalá žačka i učitelka. „Putovala jsem od učebny k učebně, zdravila známé tváře, všude mě vítali, jako bychom se viděli včera. I vzpomínání s emeritním panem ředitelem Urbanem bylo příjemné. Potkala jsem tu i spolužáky, absolventy z roku 1989, tímto zvu bývalou třídu na podzimní sraz,“ vzkázala prostřednictvím týdeníku.
V současné škole kouká z každého pavilonu souhra pedagogů a žáků. Činorodost poměrně mladého pedagogického sboru vychází z letitých zkušeností zasloužilých kantorů. Na této základce to prostě šlape.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte z tohoto alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.