Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

emikes 

Rajnochovice, Letní tábor Rosošné, Pionýrská skupina Kojetín, 13.7. 2011

21 fotek 8.7.2011 - zobrazení
TÁBOR BEZ ELEKTŘINY, ALE POD PROUDEM FANTAZIE
Eva Mikešková

Rajnochovice / O prázdninách ožívají lesy kolem Rajnochovic tábornickým životem. Mezi desítkou letních táborů vyniká stanová osada v Rosošném.
„Není tu elektřina a jsme na to pyšní,“ shodují se instruktoři z Pionýrské skupiny Kojetín. Život bez vymožeností civilizace, zato na čerstvém vzduchu si vyzkoušely desítky dětí, které láká zajímavá náplň dvoutýdenního pobytu uprostřed lesů. „S celotáborovou hrou Cesta k půlnočnímu zvonu se letos podíváme do země Narnie a to za příběhem tak tajuplným, že bude potřeba mnoho zkušeností, znalostí a dovedností, abychom dovedli příběh ke zdárnému konci. Na to všechno však děti připravíme a společně uspějeme i tentokrát,“ věří hlavní vedoucí Marek Štětkář.
Zatímco jinde pořádají po večerech diskotéky, tady se zpívá u kytary kolem ohně. Ve stanu s podsadou prožili táborníci hrozivou bouřku, nezapomenutelné je také koupání v říčce Juhyni. „Jsem tu už počtvrté, nejvíce mě bavilo, jak jsme hledali po lese papírky s úkoly,“ prozradil desetiletý Patrik Javora z Přerova.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron