Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

emikes 

bystřice pod Hostýnem, Vánoční florbalový turnaj, 17.12.2012

7 fotek 17.12.2012 - zobrazení
PŘEDVÁNOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ 2012
Dne 17. 12. 2012 se ve sportovní hale Sušil uskutečnil druhý ročník předvánočního florbalového klání základní školy T. G. Masaryka. „ Na letošní match jsem se opravdu výjimečně těšil,“ uvedl hlavní rozhodčí Mgr. Ivo Dedek. Také ředitel školy Alexandr Hrycík při slavnostním zahájení popřál hráčům hodně úspěchů a divákům silný zážitek.
Turnaje se zúčastnily všechny třídy druhého stupně, které byly rozděleny do dvou kategorií. Mladší tvořily třídy 6. a 7., starší kategorii osmáci a deváťáci. Celkem se odehrálo 12 zápasů po dvakrát osmi minutách. Každá třída vyslala celkem 9 hráčů, jednoho brankáře, čtyři hráče na hřiště a čtyři na střídačku. Ale nelze opomenout ani četné fanoušky. Každý třídní kolektiv vytvořil skvělou podporu spolužáků, davy šílely, až se tribuna otřásala. Slyšeli jsme různé pokřiky: „Ještě jeden! Jste nejlepší! Dáme góla, dáme“ Atmosféra byla opravdu úžasná. Takové akce jsou dobré nejen ke sportovnímu vyžití, ale také přispívají k soudržnosti třídy.
A jak to nakonec celé dopadlo? V mladší kategorii vyhrála třída pana učitele Symerského, 6.B. Za nejlepšího střelce byl oceněn Radim Machala, rovněž ze 6.B, který ve třech zápasech nastřílel pro svůj tým neuvěřitelných 9 gólů. Tento tým měl taky nejlepšího brankáře, kterým se stal František Oláh. Na druhém místě se pak umístila třída 6.A a na třetím 7.B. A co starší kategorie? Tam od začátku nebyl jasný favorit, velké naděje si dávaly třídy 8.A, 9.A a loňští vítězové 9.B. Po tvrdých bojích vítězství obhájila třída 9.B, na druhém místě skončila 9.A a na třetím 8.A, která si před začátkem velmi věřila, zvlášť kvůli výbornému střelci Patrikovi Vepřekovi, který byl za svých 6 úspěšných střel vyhlášen nejlepším borcem své kategorie. Nejvýkonnějším brankářem se stal Dominik Gropl z 8.A.
Někdo po turnaji slavil, jiným se hrnuly slzy do očí, avšak není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Sláva vítězům, čest poraženým!
Napsali žáci 9. B – Adéla Novosadová, Tomáš Tvrdoň, Nikola Popelková, Jan Mikulín
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron